Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
10.07.2019

Jak si správně spočítat půjčku

Nemějte obavy, dnešní svět nebankovních úvěrů je velmi jednoduchý a vše důležité se dozvíte včas!

Nebudete na nic dlouho čekat, to za prvé. Ovšem, za druhé, musíte si vše také dobře propočíst, neboť půjčka samozřejmě není něčím, co byste měli bezmyšlenkovitě odkliknout a potvrdit. V životě přeci máme dělat jen opravdu dobře promyšlené kroky, že? Můžete si půjčit jen tolik, na kolik opravdu máte – ekonomická situace rodiny je věčným tématem a nemusí být vždy růžová, ale právě proto byste neměli rozpočtu vaší domácnosti, jakkoliv zbytečně přitěžovat.


Kalkulačka o všem napoví během pár okamžiků

Pokud chcete mít opravdu dobrý přehled, pak není nic jednoduššího, než si všechny detaily nezávazně spočítat už dopředu, kalkulačka půjčky je vám plně k dispozici – a pak už v podstatě jen odsouhlasit navrhované podmínky. Žádné dlouhé čekání, protože když už jednou pošlete žádost, bude se řešit opravdu neprodleně. A do pouhých patnácti minut od jejího formálního schválení už máte peníze na účtu, můžete s nimi zcela neomezeně disponovat, vybrat si je z bankomatu nebo provést transakci přes internetové bankovnictví, to už je zcela ve vaší režii.


Chcete tisícovku nebo rovnou deset tisíc korun?

Můžete si svobodně zvolit, jak vysokou půjčku chcete. Částka musí být beze zbytku dělitelná 500 a základní mantinely jsou jasně dané – jeden tisíc korun nebo patnáct tisícovek. Kolik přesně potřebujete? Neberte si vyšší úvěr, než je aktuálně nutné, promyslete si dobře, jak vysoká částka je nyní potřeba na vaše neplánované výdaje. Odpověď na žádost bude v každém případě velmi rychlá, ale snad právě proto byste si měli vše podrobně promyslet. Budete mít na splácení dostatek prostředků, nenaruší to nějak normální běh domácnosti? I takové otázky si musíte určitě položit.


Bezpečnost je zcela prvořadá, o osobní data se nebojte

Žádost o půjčku je transparentní a stoprocentně bezpečná, nemusíte proto mít ani žádné obavy o to, kde budou uchovávány vaše údaje. Žádná třetí strana se k nim nebude moci dostat, požádat můžete naprosto kdykoliv, nezávisle na hodině nebo datu, klidně i během víkendů a svátků. Právě to je na půjčce podobného formátu nejlákavější, že? A co je zapotřebí doložit a splnit, abyste ji mohli získat?

  • Mít v kolonce věk osmnáct let a více. Neplnoletým se podle českých zákonů půjčit nedá.
  • Potvrzení o příjmu. Jestli jste zaměstnanec, penzista nebo OSVČ, už jistě nehraje zásadní roli.
  • Nemít dluhy po splatnosti vůči poskytovateli. Teprve po jejich doplacení je možné znovu jednat.

Je to snadné, je to rychlé – ale také jde svého druhu o hmotný závazek, nad nímž je zapotřebí alespoň chvilku přemýšlet. Nejednejte proto unáhleně, protože dluhová past je nebezpečím pro všechny, kteří si berou půjčky, na které bohužel dlouhodobě nemají.ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět