Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
02.01.2019

Když nedůvěřujete internetu sjednejte si půjčku po telefonu

Ne každý pochází z generace, která je na internetu jako doma. Stále si můžete půjčit přes mobil.

Je sice pravdou, že internet je světová síť, která nás všechny propojuje, ale na druhou stranu, její otevřenost budí také nedůvěru – a to jistě nejen u starších ročníků. Pokud raději vyřizujete různé věci spíš přes mobil, jistě vám přijde vhod, že pro půjčku nemusíte vyplňovat kolonky internetových formulářů, ale postačí zavolat a vše vyřídit touto formou. Pro někoho zdlouhavé, pro jiného důležité, platí, že sto lidí znamená sto chutí.


Kolik si vlastně můžete půjčit? Možností je víc

U nebankovních půjček je velkou předností jejich variabilita. Jinými slovy, výběr částky v rozmezí jednoho a patnácti tisíc korun, to je už zcela ve vaší režii. Je to vlastně velice jednoduché, dva, pět, osm nebo deset tisíc mohou být už za několik málo okamžiků na cestě k vám. Stačí zavolat na příslušnou klientskou linku, jež je v provozu každý všední den mezi osmou a osmnáctou hodinou. Pak už se vše snadno vyřídí k vaší plné spokojenosti, nebojte – bude to rychlé a nanejvýš věcné, nejednáte s úředníkem, ale s člověkem. Pokud chcete mít o půjčce ještě jasněji, využijte zcela nezávazně internet. Kalkulačka půjčky vám totiž hned pomůže zjistit vše podstatné, bez osobních návštěv a konzultací. Telefonický hovor pak bude zcela najisto, už budete vědět, co přesně chcete.


I po telefonu bude stačit jen krátká chvilka

Nebude to dlouho trvat, spolehněte se! Vše potrvá jen pár minut, budete v kontaktu s profesionálem, který ví, co se sluší a patří. Brzy vše společně vyřídíte a peníze mohou být odeslány na účet, na němž je zrovna potřebujete mít. Vše funguje, jak má, rychlost je podobná, jako při vyřízení přes internet. Hned poté, co se dovoláte, se přistoupí k vyřizování a kompletaci smlouvy, žádné zdržení rozhodně neočekávejte. Online půjčka je totiž také o tom, že nebudete stát v nějaké pomyslné frontě a vyřízení se omezuje jen na klasickou pracovní dobu. A jaké jsou přednosti zrovna té naší nebankovní půjčky?

  • Bezpečná. Jistě, tohle je hodně důležité. Žádná citlivá data prostě do éteru neuniknou.
  • Blesková. Na nic nečekáte, už za pár minut přijde potvrzení, že je vše důležité vyřízeno.
  • Transparentní. Když se nějaká věc dohodne, tak by přece také měla beze zbytku platit, že?
  • Variabilní. Vybrat si můžete různorodé scénáře, půjčit si pět, deset i patnáct tisícovek.

Máte zájem? Není nic snadnějšího, sjednání po telefonu nebo online formou je tu naprosto pro všechny, kteří splní pár základních podmínek. Je to například plnoletost, ale také bankovní účet vedený v české bance a samozřejmě i potvrzení o trvalém příjmu. Zda podnikáte, chodíte do zaměstnání či pobíráte penzi, prakticky nerozhoduje.ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět