Peníze| SOScredit.cz
02.10.2017

Potřebujete dnes peníze? Schvalujeme půjčky do 10 minut

Rychlost, s jakou se dnes vyřizují nebankovní půjčky, doslova atakuje všechny rekordy. Pokud nevěříte, můžete si vše snadno vyzkoušet na vlastní kůži. Požádejte o mikroúvěr a během příštích pár minut se rozhodne – vyžádané finance můžete mít na svém bankovním účtu klidně ještě v den žádosti, žádný problém to není!


Požádejte, vyčkejte na schválení, během pár minut se dozvíte vše podstatné


Vše zcela bez rizika, stačí si jen opravdu vhodně vybrat. Půjčku si můžete vzít na cokoliv chcete, peníze do 10 minut od schválení nejsou žádný sen, nýbrž běžná realita všedního dne. Máte tedy spoustu možností, na českém trhu jich je dokonce až několik desítek. Výběr byste ale měli přizpůsobit pár základním radám, které jsou hodně důležité. Tak jaké to jsou?
Především, musíte mít jasno, s kým vlastně jednáte. Pokud tu jistotu nemáte, usilovně shánějte jakékoliv informace o poskytovateli půjčky, ať si uděláte obrázek. Reference, které poskytnou dřívější klienti v různých diskuzních fórech nebo internetových poradnách, jsou doslova k nezaplacení. Zjistíte, s kým máte tu čest, jestli jde o českou firmu s adresou, kterou můžete v případě problémů navštívit. Bez české pobočky dané firmy tu určitě něco nehraje, nebylo by dobře, kdybyste to zjistili až poté, co budete v polovině splátkového kalendáře a nastanou nějaké problémy, že?


Porovnejte úrokové sazby, ale nejen o nich je samozřejmě ideální půjčka


Srovnání úrokových sazeb je velmi důležité, dokonce dalo by se říci, že vůbec nejdůležitější kritérium výběru vhodné půjčky. Není to ale skutečná alfa a omega, o půjčce prostě musíte vědět ještě o něco víc, abyste pak měli více důvodů si ji sjednat. Pokud se například radikálně odlišuje úroková sazba a RPSN, je něco v nepořádku. Proč vlastně? Rozdílem jsou poplatky, které vám poskytovatel naúčtuje. Buď jsou nulové – nebo naopak docela podstatné. Pokud se RPSN a úroková sazba hodně liší, máte hned jasno, že právě tudy racionální cesta asi jen tak nepovede…


Nezáleží, kvůli čemu si vlastně půjčujete – jde o bezúčelový úvěr


Půjčit si peníze a vysvětlovat, proč vlastně? Něco takového už dnes rozhodně není normou, s podobným jednáním se prakticky nesetkáte, není se čeho obávat! Kromě toho, že před sebou budete mít okamžitý propočet, jak by přesně vypadala vaše půjčka, můžete si být jistí, že se nikdo nebude na nic ptát. Osobní důvody, kvůli kterým si půjčku sjednáváte, nebankovní poskytovatel v žádném případě neřeší. Může to být zaplacení složenek za mobilní paušál nebo dodávky elektřiny, ale také dovolená někde v ČR, případně se může dostat i na další věci, třeba nákup elektroniky. Celá záležitost je maximálně diskrétní, nemusíte se proto obávat, že se něco pikantního dozví například zvědavá sousedka, která neustále vyhlíží z okna a ráda se ptá, co je nového.


Žádost o půjčku je zcela zdarma, neplatíte žádné další poplatky


Peníze do 10 minut od schválení a samozřejmě nejen to! V dnešní době nemusíte ani platit žádné dodatečné poplatky, půjde jen a pouze o jistinu půjčky plus úroky. Ty dají dohromady částku, kterou byste měli za ideálních podmínek vrátit do určeného data. Poplatky spojené s vyřízením úvěru nebo dokonce vedením úvěrového účtu jsou zcela mimo hru, v moderním světě půjček nemají vůbec žádný prostor. Pokud by je nějaký poskytovatel výjimečně chtěl napočítat, nemusíte na podobnou dohodu přistoupit. Jinde čeká spoustu těch, které se poplatky vůbec nezabývají a rovnou je vypouští ze svého slovníku. Přesně tak je radno se obrátit, protože v současnosti není důvod platit například stokorunu měsíčně jen za prosté vedení úvěrového účtu…


Ihned budete do detailu vědět, jaké by byly náležitosti půjčky


Precizní propočet a informace jako na dlani. Ještě před tím, než bude půjčka oficiálně schválena, se dozvíte všechno podstatné. Kolik bude činit měsíční splátka a jak dlouho budu splácet? Nějaké další podrobnosti, co jsou zde důležité a je třeba je vyřešit? Nebojte, vše se dozvíte včas a s naprostým přehledem! Proč potom ještě vůbec váhat s žádostí? Jde o krátkodobou půjčku, kterou nebude nikdo řešit, půjde o diskrétní záležitost ušitou přímo na míru vašim potřebám – není proto důvod k nějakým podezřením.


Udělejte si jasno v tom, k čemu bude půjčka vlastně sloužit


Část lidí si bohužel bere půjčku zcela bez rozmyslu a pak neví, jak ji splácet. Udělejte si v tom jasno už předem, k čemu vlastně peníze využijete? Bude to na nákup základních potravin, abyste vyšli další měsíc bez výplaty, protože zaměstnavatel je trochu nespolehlivý? Peníze do 10 minut od schválení jsou samozřejmostí, jakmile se k půjčce odhodláte, hotovost bude na účtu doslova obratem, musíte si jen ujasnit, k čemu všemu poslouží. Potřebujete zaplatit zálohou fakturu za dodávky elektřiny nebo plynu? Nebo si pořídit nový mobilní telefon, když ten starý dosloužil v poněkud nevhodnou dobu?


Pokud budete mít jasno o účelu půjčky, pak i její splácení bude mnohem snadnější. Vše si dopředu propočítáte a uklidníte se tím, že máte v záloze připravený velmi dobrý plán. Máte navíc spoustu různých alternativ, můžete se vydat až na desítky různých cest – stačí si jen vybrat, která bude nejvýhodnější. Tedy jinak řečeno – se kterou nejvíc ušetříte na úrocích a kde vám nabídnou doplňkové služby, jež přímo požadujete. Nikdy není pozdě se zeptat, pečlivě se informujte, než uděláte nějaký závažnější krok. Bude to tak lepší, protože pak si půjčíte s naprostým klidem v duši.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%