Půjčka se slevou| SOScredit.cz
20.12.2017

Půjčujete si poprvé? Může to být vlastně zcela zdarma

Když si půjčíte peníze, obvykle se počítá s tím, že zaplatíte také nějakou částku navíc – někdy jsou úrokové sazby skutečně velmi vysoké. Pokud ale patříte k novým klientům, můžete získat zajímavou slevu. Díky speciálnímu kódu dokonce bude první půjčka zcela zdarma, a to už se jistě při rozhodování hodně počítá!


Během pár minut je půjčka zařízená, nemusíte se o nic dalšího starat


Slevový kód „fb100sl“ zajistí, že vám budou úroky zcela škrtnuty! Půjčka zrovna u nás pak bude mít parametry nejvýhodnější nabídky široko daleko, protože patnáct tisíc korun na osmadvacet kalendářních dnů jen tak někde nedostanete. Stačí jen vepsat sedm znaků navíc do speciálního políčka při vyplňování vstupní žádosti o půjčku, vše se obratem zpracuje a můžete se těšit na svou historicky první bezúročnou půjčku.


Snadná práce pro každého, nemusíte si ani příliš rozumět s internetem


Vypsat kontaktní formulář na našem webu zvládne úplně každý, požádat o půjčku totiž mohou všichni, kteří mají:


  • Osmnáct let a více. Nezletilým se ze zákona půjčovat nemůže, není to ani příliš morální věc.
  • Trvalé bydliště v ČR. To doplníte v žádosti samozřejmě také číslem občanského průkazu.
  • Vlastní bankovní účet. A to kdekoliv v ČR, případně prokázané dispoziční právo k bankovnímu účtu třetí zletilé osoby.
  • Potvrzení o trvalém příjmu. Stačí i mateřská nebo penze, nesmíte být ale nezaměstnaní.


Nejde o nic složitého, ačkoliv se tak může celá žádost na první pohled tvářit. Jde o jednoduchý administrativní krok, který vyřešíte klidně i za pouhé dvě minuty. Vlastně stačí jen mít po ruce občanský průkaz a sedět u PC připojeného k internetu. Nemusíte se s ničím stresovat ani stát ve frontě někde na kamenné pobočce, jejíž otevírací doba se skoro kryje s hodinami, kdy musíte být bezpodmínečně ještě v práci. Zařiďte si vše mnohem jednodušeji, a to s minimem vynaložené námahy.


Výběr částky je vlastně skoro na vás, mantinely jsou tu minimální


Potřebujete tisícovku do výplaty? Nebo raději osm tisíc na novou lednici? Dosloužil počítač a patnáct tisíc je tak akorát na pořízení nového? Všechny varianty jsou pro vás snadno k mání, stačí se jen trochu blíže informovat. Během příštích pár minut mohou být už peníze na cestě na váš účet, nemusíte na nic čekat a už vůbec ne doslova vystávat důlek v nějaké ponižující frontě. Jednoduše si navolíte na posuvníku, kolik potřebujete peněz a na jak dlouho. Pak už máte vše před sebou, žádné podrobnosti vám pochopitelně nezatajíme. A smlouva? Ta bude na jediný arch papíru A4, takže žádný strach, administrativa je stlačena prakticky na nulu…


Peníze na účtu už během čtvrthodinky, pro stálé klienty řada výhod


Pokud s námi budete i příště, dostanete zajímavé výhody. Co byste řekli třeba na padesátiprocentní slevu na půjčku, a to jen při zachování věrnosti naší značce? Navíc, peníze se objeví na vašem účtu už během čtvrthodiny po schválení žádosti, což je opravdu výborná rychlost, co říkáte? A vše se vyřídí z pohodlí domova, což je samozřejmě ještě lepší. Nemuset chodit ven a hledat kamennou pobočku, která je třeba v okresním městě, se vyplatí. A to nejen během mrazivých zimních měsíců, kdy člověk raději sedí odpoledne nebo večer doma.

Bezpečnost vašich dat je naprostou prioritou naší společnosti. Důkladné šifrování zajišťuje, že třetí strana se k osobním údajům prostě a jednoduše nedostane, i kdyby dělala cokoliv. To je dobrá zpráva pro všechny, kteří mají rádi maximální soukromí. Sousedé ani rodina se nemusí nic dozvědět, stačí si jen pečlivě ohlídat mobilní telefon nebo počítač. Ale to už je jistě všem naprosto jasné…
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%