Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
10.07.2018

Rychlá nebankovní půjčka do 9000 Kč

Půjčit si až devět tisícovek během pár minut? Tak to není dnes už žádný problém…

Proč si dělat hlavu, kterému sousedovi se svěřit nebo za jakým přítelem jít ve finanční nouzi, když je tu diskrétní, jednoduché a zároveň také ekonomické řešení? Nemusíte šířit informaci o tom, že zrovna nevycházíte s penězi, do celé ulice. Online půjčka je tu od toho, aby pomohla naprosto bezpečně a s jistotou, že se nikdo nic nedozví. Proč mít zbytečně nálepku dlužníka, když k tomu není důvod?


Bleskově a takřka bez administrativy


Nemusíte se namáhat a vyplňovat obsáhlé kolonky v žádosti. Šlo by stejně o poněkud pikantní informace, o kterých nechcete, aby je někdo šířil – nebo aby byly kdekoliv uchovávány. Naštěstí se nebankovního sektoru nemusíte vůbec bát i proto, že si vyžádá jen pár základních dat o každém žadateli, jež poslouží maximálně k tomu, aby ho plně identifikoval. A samozřejmě také trochu prověřil! Protože potvrzení o příjmu je například podmínka pro udělení půjčky, která tu plyne přímo ze zákona. Nejde však o příjem v určité výši, nedá se proto říci, že s příjmem nižším, než je 15 tisíc korun v čistém, už půjčku nedostanete. Naopak, důležité je, aby byl onen příjem pravidelný. A pak může jít klidně o desetitisícovou penzi, z hlediska republikového průměru spíše nižší částka.


Registr dlužníků nebude vůbec potřeba

Vstoupit do něj je snadné, ale dostat se ven už je nesmírně těžké. Samozřejmě, mluvíme o takzvaném registru dlužníků, do kterého se dostanete třeba i tak, že nezaplatíte včas zálohovou fakturu za elektřinu nebo paušál za mobilní telefon. Horší je ale cesta ven, nejprve doplatit dluh, který rozhodně nemusí být v nijak horentní výši – a teprve poté žádat o vymazání z registru, což může být během na delší trať. Rozhodně se nedočkáte finálního verdiktu za pár minut, jako například v případě klasické nebankovní půjčky. Půjčka bez nahlížení do registrů je ale dnes takovou samozřejmostí, že se snad ani nesetkáte s ničím jiným! Buďte si, proto jisti, že se vaše žádost o úvěr zpracuje opravdu férově. Stačí jen vybrat vhodného poskytovatele, což však jistě nebude problémem…


Co si vše ohlídat před půjčkou?

Samozřejmě, než si jakoukoliv půjčku sjednáte, musíte mít oči opravdu otevřené. Prověřte si hlavně čísla, která řeknou jasně nejvíce. Kromě úrokové sazby by mělo jít i o RPSN, tedy roční procentní sazbu nákladů. A dál?


  • Doplňkové služby. Co když budete potřebovat oddálit splátkový kalendář, půjde to?
  • Pověst poskytovatele. Bez pozitivních ohlasů již snad ani raději nepokračujte dál!
  • Vlastní možnosti. Máte vážně na to, abyste vše splatili v pohodě a v určené datum?


Pokud kývnete na všechny tři body, patrně jste na dobré adrese. Pak si můžete půjčit peníze zcela bez obav, o což tu přeci jde, že? 
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%