Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
26.05.2018

Hotovostní půjčka je dnes už druhá liga, vyzkoušejte online variantu bez zbytečných schůzek

V moderní době nemusíte mít kvůli krátkodobým úvěrům žádné hosty, vyřízení online je priorita.

V minulém století byla hotovostní půjčka zcela běžná, nakonec – jiná varianta ani neexistovala, internet byl ještě na začátku a nikdo z nás neměl dnešní možnosti. Zatelefonovat, sjednat si schůzku v bance, čekat, čekat a zase jen čekat! Pokrok ale naštěstí nelze zastavit a rozvoj nebankovních půjček, pohodlných a rychlých řešení pro každý den, umožnil i mnohem dostupnější internet. Dnes je připojena prakticky celá planeta a byla by určitě škoda nevyužít potenciál, který nám online svět nabízí, nejen v ohledu výrazně rychlejšího půjčování peněz.


Půjčka na ruku bohužel není moc praktická

Stará škola – jednání mezi čtyřma očima, podpis papírových smluv, podání ruky. Zní to velmi dobře, minimálně těm, kteří v takovém prostředí vyrůstali a žili. Dnešní doba je ale trochu jiná, což platí i pro svět půjček. Nemusíte kvůli nim nikam chodit, není důvod, abyste si sjednávali schůzku, když se nabízí online řešení pro každý den. Stačí pár minut strávených u mobilu nebo tabletu a vyřízení je na počkání, takže proč ještě jednat tak, jako bychom žili ve dvacátém století? Vždyť je tu přeci věk s pořadovým číslem 21! Největší výhody?

  • Bez papírování. Veškerou dokumentaci si pošlete mailem, nahrajete na zabezpečený server, rozhodně nemusíte tisknout další a další papíry – ušetříte přírodu a stejně tak i svůj volný čas.
  • Diskrétní záležitost. I přes vší opatrnost, kurýra k vám může někdo vidět přicházet, a zvláště na menším městě se klepy šíří rychle. Takhle nebude nikdo v okolí nic vědět, ani vaši sousedé.
  • Vše si můžete rozmyslet. V pohodlí domova, bez přítomnosti další osoby, kterou podvědomě nechcete zdržovat. Díky kalkulačce si snadno spočítáte, jestli půjčku berete nebo ne.


Na pobočku dnes už rozhodně chodit nemusíte!

Peníze v hotovosti zní sice lákavě, ale je tu řešení, které bude otázkou pár minut – tak proč mu nedat přednost? Bezúčelová varianta krátkodobé půjčky, s níž vyřešíte všechny finanční trable ještě během dneška, bez depresivních pohledů ostatních členů rodiny, vrásek nebo zdržení z administrativních důvodů. Až patnáct tisíc korun na čtyři týdny, bez otázek na využití, bez zbytečných formalit.


Vyřízení online je snadné naprosto pro všechny

I kdybyste si zrovna s internetem moc nerozuměli a patřili mezi uživatele – začátečníky, zvládnete vyřízení půjčky velice jednoduše. Stačí vyplnit několik kolonek kontaktního formuláře, dodat osobní údaje, číslo bankovního účtu, email a telefon. Nutností je ze zákona i potvrzení o příjmu, ale tím už ve výčtu požadavků vlastně končíme. Takže, ještě stále zvažujete půjčku v hotovosti na ruku nebo se přikloníte k modernější variantě, které dává přednost stále více lidí?ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět