Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
26.05.2018

Hotovostní půjčka je dnes už druhá liga, vyzkoušejte online variantu bez zbytečných schůzek

V moderní době nemusíte mít kvůli krátkodobým úvěrům žádné hosty, vyřízení online je priorita.

V minulém století byla hotovostní půjčka zcela běžná, nakonec – jiná varianta ani neexistovala, internet byl ještě na začátku a nikdo z nás neměl dnešní možnosti. Zatelefonovat, sjednat si schůzku v bance, čekat, čekat a zase jen čekat! Pokrok ale naštěstí nelze zastavit a rozvoj nebankovních půjček, pohodlných a rychlých řešení pro každý den, umožnil i mnohem dostupnější internet. Dnes je připojena prakticky celá planeta a byla by určitě škoda nevyužít potenciál, který nám online svět nabízí, nejen v ohledu výrazně rychlejšího půjčování peněz.


Půjčka na ruku bohužel není moc praktická

Stará škola – jednání mezi čtyřma očima, podpis papírových smluv, podání ruky. Zní to velmi dobře, minimálně těm, kteří v takovém prostředí vyrůstali a žili. Dnešní doba je ale trochu jiná, což platí i pro svět půjček. Nemusíte kvůli nim nikam chodit, není důvod, abyste si sjednávali schůzku, když se nabízí online řešení pro každý den. Stačí pár minut strávených u mobilu nebo tabletu a vyřízení je na počkání, takže proč ještě jednat tak, jako bychom žili ve dvacátém století? Vždyť je tu přeci věk s pořadovým číslem 21! Největší výhody?

  • Bez papírování. Veškerou dokumentaci si pošlete mailem, nahrajete na zabezpečený server, rozhodně nemusíte tisknout další a další papíry – ušetříte přírodu a stejně tak i svůj volný čas.
  • Diskrétní záležitost. I přes vší opatrnost, kurýra k vám může někdo vidět přicházet, a zvláště na menším městě se klepy šíří rychle. Takhle nebude nikdo v okolí nic vědět, ani vaši sousedé.
  • Vše si můžete rozmyslet. V pohodlí domova, bez přítomnosti další osoby, kterou podvědomě nechcete zdržovat. Díky kalkulačce si snadno spočítáte, jestli půjčku berete nebo ne.


Na pobočku dnes už rozhodně chodit nemusíte!

Peníze v hotovosti zní sice lákavě, ale je tu řešení, které bude otázkou pár minut – tak proč mu nedat přednost? Bezúčelová varianta krátkodobé půjčky, s níž vyřešíte všechny finanční trable ještě během dneška, bez depresivních pohledů ostatních členů rodiny, vrásek nebo zdržení z administrativních důvodů. Až patnáct tisíc korun na čtyři týdny, bez otázek na využití, bez zbytečných formalit.


Vyřízení online je snadné naprosto pro všechny

I kdybyste si zrovna s internetem moc nerozuměli a patřili mezi uživatele – začátečníky, zvládnete vyřízení půjčky velice jednoduše. Stačí vyplnit několik kolonek kontaktního formuláře, dodat osobní údaje, číslo bankovního účtu, email a telefon. Nutností je ze zákona i potvrzení o příjmu, ale tím už ve výčtu požadavků vlastně končíme. Takže, ještě stále zvažujete půjčku v hotovosti na ruku nebo se přikloníte k modernější variantě, které dává přednost stále více lidí?ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%