Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
26.05.2018

Rychlé půjčky až do domu peníze na ruku non stop

Nemusíte na nic čekat, peníze v hotovosti dostanete okamžitě oproti podpisu smlouvy.

Dnešní půjčky mají mnoho podob a je jistě jen na nás, kterou z nich si vlastně zvolíme. Kromě osvědčené klasiky, jakou je dnes bezhotovostní půjčka, se ještě nabízí varianta vyplacení peněz v hotovosti, vždy po krátkém jednání s nebankovním kurýrem. Někomu se jedná mezi čtyřma očima lépe, jiný ocení prostě samotné osobní jednání, protože je takříkajíc ze staré školy. Podobná možnost tu bude snad vždy…


Půjčka na ruku má své výhody


Jaké bonusy nabízí klasická hotovostní půjčka? Je jich hned několik, pojďme si proto o nich blíže poreferovat. Možná se pak i vy rozhodnete k tomu, že podobný model vyzkoušíte – a třeba už pak nebudete využívat bezhotovostní půjčky ani v budoucnu. Nepodepisujte směnky, je tu půjčka v hotovosti, která vás zaujme. A díky čemu?


  • Jednání mezi čtyřma očima dodává na důvěře. A můžete se zeptat, na cokoliv jen chcete!
  • Papírování tu rozhodně nečekejte. Jinými slovy, půjde jen o smlouvu na jeden list papíru.
  • Volba času návštěvy kurýra je na vás. Klidně se sejdete i v pozdních večerních hodinách.
  • Znáte všechny náležitosti půjčky předem. Není možné, aby vám nějaký bod smlouvy unikl.


Je jasně vidět, že benefitů je tu poměrně dost, takže by byla škoda o podobnou půjčku vůbec neusilovat. Alespoň o ní trochu popřemýšlejte v rodinném kruhu? Možná zjistíte, že se vám právě tyhle bonusy zamlouvají. A když se k tomu připočte stoprocentní diskrétnost, zřejmě ani nebude, co dalšího ještě řešit. Vždyť přece to, aby nikdo další mimo rodinu netušil o půjčce, je hodně důležité!


Pohodlné řešení finanční krize z domova

Nemáte (zatím) k dispozici dostatek finančních prostředků na zaplacení složenek a termín splatnosti se blíží mílovými kroky? Peníze v hotovosti od nebankovní společnosti dostanete dřív, než se nadějete. Skutečně, bleskové vyřízení je prioritou, klienti nemusí na nic čekat a pak se přeci rádi v budoucnu vrátí. Zákazník musí mít vynikající servis, jinak se příště obrátí jinam, to je přeci zcela jasné! Proč si potom dělat zbytečně negativní pověst? Vyplacení peněz je proto možné ještě týž den, kdy byla žádost o půjčku schválena, nikdy ne třeba až za týden!


Nezáleží ani na tom, co si koupíte

Že se někdo bude ptát, na co si vlastně chcete půjčit peníze? Ale vůbec, nic takového tu přeci nehrozí. Bezúčelová půjčka je bezúčelová proto, aby nevyvstaly žádné zcela zbytečné otázky. Nezáleží na faktu, jestli si koupíte náhradu za vysloužilé elektro nebo poplatíte nejnutnější výdaje za byt. Můžete si půjčit klidně jen pouhou tisícikorunu, ale také patnáct tisícovek, které obecně poslouží na nějaký větší výdaj. Bez otázek, bez zbytečných administrativních záležitostí, skutečně jen ty nejnutnější osobní údaje, nutné k plné identifikaci žadatele.


Nemusíte chodit nikam na pobočku

Je snad třeba kvůli nebankovní půjčce čekat na kamenné pobočce s lístkem v ruce, než na vás přijde řada? Vůbec ne, to bychom zaspali dobu a ocitli se znovu v devadesátých letech minulého století. Dnes už takové věci vůbec nečekejte, situace je mnohem jednodušší, než si možná myslíte. Podpis, dohoda a pak hned vyplacení peněz, přesně o tom je hotovostní půjčka jednadvacátého století. Dva, pět, sedm nebo deset tisíc, to už vůbec nerozhoduje. Pokud není elektronická komunikace nijak vysoko na vašem žebříčku popularity, jistě nebude důvod se k ní uchylovat a nejednat osobně v tváří tvář s kurýrem, když se podobná věc přímo nabízí. Vyšší míra důvěry, a to nejen pro starší ročníky, i o tom je přece půjčování peněz doslova z očí do očí. Zkusíte to v budoucnu také?
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět

(! campaignRequestScript !)