Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
14.11.2018

Kdo jsou poskytovatelé nebankovních půjček?

Nebankovní půjčky mohou mít i dnes desítky různých podob, jak si vybrat tu nejzajímavější z nich?

Na trhu se setkáte s hodně nabídkami, některé z nich nabídnou zajímavé úroky, jiné zase pestrou paletu doplňkových služeb. V každém případě, atraktivních možností je víc než dost, jen jim dát prostor a prohlédnout si je opravdu zblízka. Pak se o všem lépe přemýšlí, najděte si proto detaily a posuďte nezávisle, třeba i s rodinou, který úvěr bude tím nejzajímavějším. Potřebujete tři tisíce, pět tisíc nebo by snad těch tisícovek mělo být osm?


Nebojte se jednat, vše je hodně rychlé

Je zaručené, že vše půjde doslova jako po másle. Nebudete na nic čekat, nebudete se nad ničím rozčilovat. Nebankovní půjčky mají sice na žadatele určité nároky, ale nejde o nic, co by nesplnila drtivá většina žadatelů – v podstatě to jsou jen určité formality, jimž se musí beze zbytku vyhovět kvůli aktuální legislativě. V okamžiku, kdy o půjčku požádáte, ještě není nic zcela vyřešeno. Můžete být požádáni o doplnění pár údajů, například lidé s exekucí nebo matky na mateřské s příliš malými příjmy půjčku prostě nedostanou, a to ve svém vlastním zájmu. OSVČ nebo zaměstnanec se slušnou měsíční mzdou určitě nebude mít nejmenší problémy a trh většinou vyhoví i penzistům či třeba pracujícím studentům.


Odpověď přijde klidně i v noci

Že budete na reakci čekat, a to třeba i několik dlouhých hodin, ba dokonce celý víkend? To není vůbec pravda, ověřte si to klidně v nebankovním prostoru sami. Čekat totiž budete ve většině případů řádově jen minuty, a to i kdyby žádost byla vyplněna během nočních hodin nebo třeba dne, na který připadá státní svátek. Co všechno bude nutné uvést do žádosti, aby byla opravdu bezproblémově přijata a vyřízena?

  • Jméno a příjmení. Aneb slušnost velí představit se, to je zde naprostou samozřejmostí.
  • Příjmy. O těch musíte poreferovat trochu blíže, OSVČ dodají daňové přiznání, zaměstnanci, důchodci a další pak výpis z bankovního konta za poslední čtvrtletí. Důkaz je zkrátka důkaz!
  • Trvalé bydliště. Adresu je nutné uvést kvůli identifikaci, podobně je tomu tak i s číslem občanského průkazu. A v neposlední řadě, žádost je velmi krátká a zabere jen pár minut.

Dočkají se zkrátka nejen zaměstnanci s třicetitisícovým měsíčním příjmem, půjčka do 5000 okamžitě všem rozhodně není jen nějaké prázdné klišé. Bezúčelová půjčka je jistotou, že nebudete muset nic nekonečně vysvětlovat. Důvěra je pro poskytovatele nebankovních úvěrů až na prvním místě, proto jednají, jak jednají. Nakonec, není to tak nejlépe? Bez čekání, bez zbytečných otázek a diskrétně, to je hodně důležité nejen při půjčkách…


ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět