Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
26.10.2017

Poskytujeme úvěry od 1 000 Kč do 15 000 Kč

Získat peníze skutečně ještě dnes? To rozhodně nemusí být sen, který se vám zdál v noci, ba právě naopak! Mikroúvěry tak prostě fungují, vyžádané finanční prostředky můžete mít na svém bankovním účtu prakticky obratem. Není to nic složitého a díky vysokému procentu schváleným žádostí se dostane jistě bez problémů i na vás!


Nevychází vám peníze do výplaty? Snadná pomoc, zkuste mikroúvěr


Dnešní doba má zkrátka neomezené možnosti. Pokud je vám jasné, že nevyjdete do výplaty nebo se zaměstnavatel opět zpozdil s termínem výplaty (tentokrát i bez oficiální omluvy), je tu možnost krátkodobé půjčky přesně na míru, která všechno s úspěchem vyřeší. Rychlá nebankovní půjčka je určena vlastně všem, kteří splní základní požadavky – vlastní příjem, plnoletost a trvalé bydliště na území ČR. Skutečně, většina nebankovních společností nepožaduje více, vlastně by to bylo i kontraproduktivní – klienti by se ve velkém obraceli na jiné subjekty, které mají podmínek naprosté minimum a nebudou vyzvídat další dodatečné (velmi) osobní informace. Nic takového totiž není pro půjčku zapotřebí!


Dejte prostor recenzím, na každou firmu dnes najdete řadu referencí


Pokud nejde o nějakého pochybného nováčka v oboru, vlastně každá společnost poskytující nebankovní mikroúvěry má na internetu dohledatelnou pestrou řádku referencí a odkazů dřívějších klientů. Z těchto informací si pak snadno uděláte obrázek o tom, jestli jde o dobrého partnera pro budoucí úvěr nebo se porozhlédnete raději ještě někde jinde. Možností je přeci několik desítek, takže proč se omezovat jen na to, co znáte od přátel nebo rodiny? Prozkoumejte internet, projděte si výsledky od nezávislého srovnávače a rázem budete mít mnohem jasněji o aktuální situaci.


Bez nutnosti hmotné záruky, bez ručitele, stačí jen splnit pár podmínek


Skutečně, nepotřebujete kvůli pár tisícovkám shánět ručitele ani zastavovat svůj byt 1+1 v osobním vlastnictví. Podmínek je tu zcela minimum, stačí jen prokázat svou identitu pomocí základních osobních údajů a čísla občanského průkazu. Nikdo se nebude zajímat o to, jestli žijete na předměstí nebo v centru, na venkově nebo dokonce na samotě, podobná informace není pro přidělení půjčky vůbec důležitou. Podstatné není ani to, kolik máte dětí nebo jestli jste ženatí/vdané, rozvedení či stále svobodní.


Jednoduchá smlouva, která se v naprosté většině případů vejde na jediný arch papíru formátu A4. Krátká a výstižná, co chtít ještě více? Dohodu navíc můžete uskutečnit odkudkoliv. Není nutné, abyste navštěvovali přímo Prahu, zvláště pokud to máte opravdu daleko. Nemusíte ani vážit cestu do nejbližšího krajského města. Dokonce ani není zapotřebí, abyste vstávali od počítače, maximem je dojít si pro mobilní telefon do vedlejšího pokoje, protože právě ten je nutné mít při podobné žádosti poblíž. Půjčku jako takovou však můžete sjednat naprosto odkudkoliv budete chtít.


Peníze jsou potřeba? Tak o ně jednoduše požádejte, a to bez skrytých poplatků


Pokud se někdy setkáte s tím, že nebankovní poskytovatel půjček chce nějakou platbu předem, okamžitě se zařekněte, že podobné firmě už nikdy na nic neodpovíte a budete si pečlivě pamatovat její jméno. Totiž, žádný férový poskytovatel peníze předem nechce, tak to platí už dlouhou dobu. Ostatně, první poplatek, o kterém lze uvažovat, je přeci až vrácení původní jistiny a úroků, tak nakonec hovoří i logika věci. Pokud se setkáte s něčím jiným, patrně to nebude nebankovní půjčka, ale spíš problém, kterému bude lepší se obloukem vyhnout. Možností na českém trhu s půjčkami je přeci spoustu, není důvod, proč se zaobírat donekonečna firmou, která vám za to absolutně nestojí.


Vyplníte žádost, registrujete se a potvrdíte autorizační kód z SMS zprávy


Myslíte si, že půjčování peněz online je nějak složité nebo představuje neúměrné riziko, jaké si nemůžete ani v nejmenším dovolit? To je potom chyba, protože takto celá věc vůbec nefunguje, spíše naopak. Stačí jen vyplnit krátkou žádost, provést tím vlastně registraci na webu nebankovní společnosti a poté jen čekat, až přijde autorizační SMS kód a vložit jej poté do příslušného políčka. Ano, to je v zásadě skoro vše, co je potřeba – ve většině případů je tu pak ještě jedna drobná formalita, a sice odeslání kontrolní jednorázové platby. Je nutné dokázat, že váš účet existuje, platba ve výši jedné koruny české je skutečnou drobností. Účet bude poté neprodleně aktivován, zpracování podobné platby se počítá řádově na sekundy.


V uživatelském profilu si budete moci vše podstatné vždycky zkontrolovat


Chcete mít skvělý přehled? Tak to není žádný problém! Moderní doba vám prostě přeje. Uživatelský profil na webu nebankovního poskytovatele půjček je záruka, že nepřijdete o nic důležitého. Budete zde mít uvedeny termíny splatnosti, aktuální dlužnou částku a další potřebné informace. Rychlá nebankovní půjčka je totiž záležitostí maximálně transparentní, nepodstupujete ani to nejmenší riziko. Vše se vyřídí během pár minut, po přihlášení do osobního profilu si budete moci vše pečlivě zkontrolovat. Detaily půjčky vám proto nikdy neuniknou!
Samozřejmě, o půjčku můžete požádat i jinak. Dnes existují i půjčky hotovostní, navštíví vás osobně kurýr nebankovní společnosti, podepíšete smlouvu a vše bude v pořádku, vyplacení peněz takzvaně „na ruku“ je otázkou okamžiku. Další možností je krátký telefonický hovor, ve kterém budete požádáni o základní osobní informace. A ihned poté může být platba provedena.
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

 

FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak získat první půjčku zdarma?

Využijte slevový kód „faq“ nebo klikněte na tento odkaz k získání půjčky zdarma.
 

Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 35 dní.
 

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem
     

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli
 

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.

Další podobné články

   Zpět

Nejnovější články

Archiv

Kategorie

Kolik si chcete půjčit?
1000 Kč
15000 Kč
Na jak dlouho?
7 dní
28 dní
Částka
-
Celkem
Poplatek:
2211 Kč -
Splatnost:
-
RPSN:
-
RÚS:
0%