Vše o financích a online půjčkách | SOScredit.cz
24.05.2018

Rychlá nebankovní půjčka Praha peníze na ruku

V Praze se dočkáte peněz během několika minut, všechno potřebné se vyřídí online

Počkáte si malý okamžik a peníze už budete mít v kapse. Buď si je vyberete z nejbližšího bankomatu nebo je dostanete přímo na ruku. Že tohle nejde? Samozřejmě, v devadesátých letech minulého století by to bylo trochu složitější, dnešní doba ale přeje připraveným. Nebudete na nic dlouho vyčkávat, žádost se vyřeší skutečně bezodkladně a peníze tak bude možné ihned využít. A to doslova na cokoliv chcete…


V Praze jde všechno mimořádně hladce


Naše hlavní město? Tam se na nic nečeká dlouho, protože rychlost odbavení služeb je na naprostém maximu. O to déle si pak budete moci užívat volných chvilek, kterých rozhodně není v životě nikdy dost. V různých frontách podle vědeckých výzkumů strávíme v průměru pět let života, neustále totiž na něco čekáme – ať už je to dopravní zácpa nebo fronta na obědy ve firemní kantýně. Proč si potom trochu neusnadnit život a nevyřídit nebankovní půjčku tak, jako většina ostatních? Tedy v pohodlí domova, bez spěchu a klidně ještě od PC stolku oblečeni v županu.


Pohodlně a bez rizika problémů

Nemuset doslova vytáhnout paty z bytu a mít půjčku sjednanou? Jistě, potřebovat budete jen mobilní telefon, PC a připojení k internetu, skutečně nic více. Splnění základních podmínek kladených na žadatele o půjčku se pak rozumí samo sebou. I SOScredit samozřejmě nějaké má, co je tedy mimo jiné nutno dodržet?


  • Bezdlužnost vůči poskytovateli. Pokud máte nesplacenou půjčku, nejprve ji tedy vyřešte.
  • Odpovídající věk. Žadatel musí být starší osmnácti roků.
  • Potvrzení o příjmu. Aneb výpis z účtu za poslední tři měsíce. Tím prokážete svou bonitu.
  • Trvalý pobyt na území ČR (nebo občanský průkaz). Půjčit si tak mohou vlastně i cizinci.


To je vše, základní podmínky pro půjčení peněz nebankovní cestou už tedy znáte. Teď si samozřejmě zbývá ještě promyslet, jestli budete tempu splátkového kalendáře opravdu stačit a kolik peněz že si přesně chcete půjčit. Nebankovní půjčky jsou totiž dobrý sluha, ale také špatný pán, nezapomínejte na to! Mějte proto oči otevřené a vždy si vše pečlivě prokalkulujte…


Stoprocentní diskrétnost, to je zde důležité!

Když si půjčujete peníze, neměl by o tom vědět nikdo z ulice, že? Nálepka dlužníka potom zůstává i dlouhé roky, typické maloměstské klepy si prostě nevybírají. Potřebujete snad, aby se informace o úvěru šířila dál? Jistě, že ne! Ale není se čeho bát, protože moderní nebankovní půjčka je hlavně o maximální míře diskrétnosti. Pokud si nepřejete, aby někdo další věděl o tom, že jste si půjčili, jednoduše stačí se o tom nikde nešířit – podobně tak to bude i v případě poskytovatele, který ctí nadevše vaše osobní soukromí. A to by měla být samozřejmost i jinde, že?


Peníze klidně i v hotovosti

Věděli jste, že půjčka na ruku je také možností? Vše přeci nemusí nutně proběhnout bezhotovostním převodem z účtu na účet, i když jde o jednoznačně nejvyhledávanější řešení na trhu. Vyplatit peníze v hotovosti po návštěvě kurýra také není žádným problémem. Má to hned několik výhod, kromě toho, že administrativa je podobně nenáročná jako u bezhotovostní varianty půjčky, dočkáte se také velmi diskrétního jednání. A v neposlední řadě, pokud je vám jednání mezi čtyřma očima příjemnější než klasický online kontakt, snad ani není co řešit. V takovém případě si domluvte schůzku s kurýrem podle osobní potřeby, může to být ráno před odchodem do práce – možná ale bude návštěva lepší večer, až když bude na všechno klid a ustane tradiční celodenní shon? Řešení je zcela ve vaší režii!
ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST

Další podobné články

   Zpět